Home » Hry » Hry

Hry

Dříve hry vypadali úplně jinak, než vypadají dnes. Dříve se za hru považovalo to, že si někdo kopal venku s míčem anebo se konali různé turnaje stolních her. Dnes se každému pod tímto pojmem okamžitě vybaví hry, které hrajeme na počítači, konzoli či mobilním telefonu.
Když jedete autobusem, vlakem či nějakým jiným dopravním prostředkem všichni se o počítačových či mobilních hrách baví. Povídají si o tom, jakých dosáhli výsledků, co si v té hře zakoupily a co udělali dobře a špatně oni či jejich protivník. Je to mluva dnešních mladých lidí, a dokonce už i někteří ve své mluvě používají různé hlášky z her. Díky tomu jim někteří lidé nerozumí, nechápou je a nadávají na to. Možná že se dnešní lidé už ani neumí bavit o ničem jiném než o hrách, což bude do budoucna obrovský problém.
Kopnutí do balónu.
Hry hodně mění společnost. Určitě je pravda, že některé hry vyvolávají násilí, a proto jsou trochu škodlivé hlavně pro ty nejmenší což jsou děti, ale zase na druhou stranu jsou hry, které jsou naučné anebo udělány zábavnou formou a člověk se u nich vzdělává, a navíc ještě pořádně pobaví. Takové hry jsou nejlepší. Problém je ale v tom, že takové hry spoustu lidí nebaví což je jeden z důvodů, proč je nehrají.
Páka, jednoduchá hra.
Hry lidi i z části oblbují. Dnes u toho totiž lidé a hodně děti sedí celé dny, co jsou doma. Když by se nedej bože stalo, že by vypadl internet nebo elektrický proud, jsou schopni být tak neuvěřitelně hnusní protivní a naštvaní, že dokážou něco rozbít, někoho napadnout případně se zabít. Je to dnes už docela dost velký problém. Toto jsou ale už úplně nejhorší příklady, ale někteří lidé jsou na hrách tak závislý, že když je nějaký problém, tak je s nimi opravdu velké peklo žít v jedné společné domácnosti.
Hry se dělí na několik druhů. Máme hry počítačové, hry mobilní, které jsou přizpůsobeny pro naše mobilní telefony a pak jsou i hry, které jsou přizpůsobené pro herní konzole. Na počítačových hrách je dnes obrovský byznys protože vydělávají jak společnostem, které je vytvořily, tak společnostem, které vytvářejí jakákoliv herní zařízení.